Naprawa szyb samochodowych, klejenie szyb

Naprawa szyb samochodowych, klejenie, likwidacja odprysków

Naprawa szyb samochodowych – szyby w samochodzie odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko zabezpieczają nas przed czynnikami zewnętrznymi, ale też chronią karoserię przed korozją i umożliwiają prawidłową pracę poduszek powietrznych czy systemu podgrzewania. Ich uszkodzenia wiąże się z licznymi zagrożeniami. Dlatego wskazana jest jak najszybsza pomoc specjalistów. Quality Car to nie tylko wymiana szyb, ale również naprawa szyb samochodowych. Klejenie pęknięć jest doskonałą alternatywą w przypadku niewielkich uszkodzeń.

Kiedy warto zdecydować się na klejenie szyb, naprawę szyb samochodowych?

Klejenie pęknięć szyb w samochodach jest możliwe w sytuacji, gdy uszkodzenie jest niewielkie. Tak jest w większości przypadków, ponieważ drobne ubytki, rysy czy „pajączki” nie zagrażają bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów albo nie mają wpływu na właściwości całej szyby. Najczęściej naprawia się też drobne uszkodzenia, które znajdują się po zewnętrznej stronie szyby.

Naprawa szyb samochodowych odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych preparatów, takich jak np. żywice syntetyczne, które pozwalają usunąć różnego rodzaju ubytki i przywrócić estetykę szyby. W Quality Car dopasowujemy rozwiązania w taki sposób, aby pomagać Klientom w przywracaniu funkcjonalności szyb samochodowych. Dzięki temu będziesz czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie na drodze.

Naprawa szyb samochodowych

Kiedy wymienić szybę samochodową?

Niestety, czasami dochodzi do sytuacji, w których klejenie szyby w samochodzie nie powinno mieć miejsca i konieczne są nieco bardziej radykalne posunięcia. Najlepszym jest oczywiście wymiana całej szyby w samochodzieto nasza specjalność i zalecamy ją w sytuacji, gdy:

 

  • uszkodzenia szyby są rozległe i usunięcie wszystkich ubytków zajęłoby zbyt wiele czasu lub okazałoby się zbyt kosztowne,
  • ubytek szyby znajduje się na wysokości oczu kierowcy, co nawet w przypadku naprawy, mogłoby w przyszłości doprowadzić do utrudnień w kierowaniu pojazdem,
  • pęknięcie szyby kończy się na jej krawędzi lub pod uszczelką.

Oczywiście o tym, czy możliwa jest naprawa szyb, czy też konieczna jest wymiana, powiedzą Ci nasi specjaliści – wystarczy zgłosić się do nich z problemem i uzyskać rozwiązanie swojego problemu. W Quality Car wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci niezależnie od problemu czy posiadanego modelu pojazdu. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny oraz bardzo sprawne wykonanie zadania – dzięki temu tak szybko, jak to tylko możliwe, powrócisz na trasę. W komforcie i bezpieczeństwie.

Quality Car

12 + 5 =