Polerowanie reflektorów samochodowych i regeneracja

polerowanie reflektorów samochodowych

Polerowanie reflektorów samochodowych i regeneracja reflektorów

Oferujemy profesjonalne polerowanie reflektorów samochodowych i regenerację z wykorzystaniem najskuteczniejszych i bezpiecznych metod. Klosze lamp wykonane z tworzyw sztucznych są podatne na matowienie pod wpływem wielu czynników – wystawienia na niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowania UV, chemicznych środków do czyszczenia pojazdu czy soli drogowej w sezonie zimowym.

Silne zmatowienie, głębokie zabrudzenia i zarysowania sprawiają, że światło lamp staje się znacznie słabsze, co zmniejsza bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu. W takim przypadku nie trzeba decydować się na drogą wymianę reflektorów – wystarczy skorzystać z usług specjalistów od ich renowacji.

Na czym polega regeneracja reflektorów samochodowych?

Naszym zadaniem jest przywrócenie świetności reflektorom, które przez upływ czasu i szkodliwe czynniki straciły swoją przezroczystość, są pokryte drobnymi zarysowaniami i zmatowiałe. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i środków jesteśmy w stanie całkowicie odświeżyć klosze lamp. To przywróci odpowiednią moc świateł, a przy okazji odświeży wygląd całego samochodu.

Zajmujemy się polerowaniem i szlifowaniem reflektorów plastikowych i szklanych z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Wykonujemy również zabezpieczenie przed promieniowaniem UV, dzięki któremu klosze lamp na długo zachowają idealny stan i będą chronione przed ponownym zmatowieniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić świetność każdemu samochodowemu reflektorowi szybko i skutecznie, nie osłabiając przy tym jego wytrzymałości.

polerowanie reflektorów samochodowych Rzeszów

Dlaczego warto zdecydować się na regenerację reflektorów ?

Każdy reflektor traci z czasem swoją przezroczystość, a przez matową powłokę i zarysowania światło lampy rozchodzi się znacznie gorzej. Przy mocniej zabrudzonych kloszach widoczność podczas jazdy nocą lub przy niesprzyjających warunkach pogodowych może znacznie się zmniejszyć, co prowadzi do niebezpiecznych sytuacji. Ponadto matowe reflektory mogą być podstawą otrzymania mandatu, a nawet nieprzepuszczenia samochodu przez przegląd techniczny. Renowacja reflektorów nie tylko poprawi bezpieczeństwo kierującego, ale także może uchronić przed dodatkowymi kosztami i problemami.

Jeśli reflektory w Twoim aucie są matowe, nie zwlekaj – oddaj je w nasze ręce. Przywrócimy im wygląd nowych lamp szybko, skuteczne i w niskiej cenie.

regeneracja reflektorów samochodowych
regeneracja reflektorów samochodowych Rzeszów

Quality Car

5 + 2 =