wymiana oleju, tarcz i klocków hamulcowych

Wymiana oleju Rzeszów

Wymiana oleju, tarcz i klocków hamulcowych, żarówek, wycieraczek

W Quality Car zajmujemy się także usługami jak wymiana oleju, które pozwalają kierowcom przywrócić pełną funkcjonalność samochodu. Dzięki temu umożliwiają powrót na trasę – z poczuciem bezpieczeństwa i komfortu. Oferujemy między innymi wymianę rozmaitych elementów wyposażenia samochodu oraz wymianę płynów. Usługami zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Zapewniamy sprawne, w pełni profesjonalne działania oraz atrakcyjne ceny.

Wymiana części samochodowych – co możemy Ci zaoferować?

  • Wymiana oleju – jest to obowiązek każdego kierowcy, który chce zapewnić sobie jak najdłuższe, sprawne działanie swojego samochodu. Olej traci z czasem swoje właściwości, a do tego zanieczyszcza się, co może wpłynąć negatywnie na pracę silnika. W Quality Car wymieniamy go, korzystając z najlepszych preparatów od cenionych producentów i przeprowadzając całą procedurę bardzo sprawnie.
  • Wymiana tarcz i klocków hamulcowych – są to części niezbędne dla bezpieczeństwa na drodze i komfortu jazdy. Uszkodzenie lub zużycie się tych części może spowodować nieprawidłową pracę hamulców, a to już tylko krok do tragedii. Dlatego też w naszej firmie zapewniamy wymianę tarcz i klocków hamulcowych na nowe, najwyższej jakości, które będą dopasowane do Twojego pojazdu.
  • Wymiana żarówek – odpowiednie oświetlenie drogi to podstawa, a brak sprawnie działających reflektorów nie tylko narazi Ciebie oraz innych kierowców na niebezpieczeństwo, ale również mandaty. Dlatego też w przypadku awarii żarówek warto niezwłocznie je wymienić – tym również zajmą się nasi specjaliści i umożliwią Ci szybki powrót na trasę.
  • Wymiana wycieraczek – podobnie jak w przypadku żarówek, także wycieraczki są niezbędne, by zapewnić sobie bezpieczną jazdę. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości, związanych z ich pracą, zgłoś się do nas – wymienimy wycieraczki na w pełni sprawne tak szybko, jak to tylko możliwe.
Wymiana wycieraczek Rzeszów
Wymiana oleju, tarcz i klocków hamulcowych, żarówek, wycieraczek

Oczywiście to niejedyne usługi, jakie oferujemy – zapewniamy również wymianę i naprawę szyb czy odgrzybianie klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu z Quality Car albo wizyty w naszej siedzibie i przedstawienia problemu – z chęcią zajmiemy się Twoim samochodem i dokonamy niezbędnej wymiany uszkodzonej lub zużytej części. Zapewniamy szybkie działanie, profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny – dzięki temu staliśmy się zaufanymi partnerami dla wielu kierowców.

Pamiętaj, że lekceważenie wszelkich oznak uszkodzenia części samochodowych jest bardzo niebezpieczne. Dlatego w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia auta, skontaktuj się ze specjalistami z Quality Car!

Quality Car

14 + 11 =